Teatr Lwia PaszczaAktualna oferta

Rezerwacja biletów

Rezerwacji biletów można dokonać telefonicznie pod numerem: 012 3531203 lub wypełniając poniższy formularz:

Miejsce spektaklu:
Data: Godzina: Ilość biletów:
Imię i nazwisko: e-mail:
Telefon: Miejscowość:
Uwagi:
Niniejszym wyrażam zgodę na przechowywanie, przetwarzanie oraz przekazywanie organizatorowi spektaklu podanych wyżej danych osobowych z zastrzeżeniem wykorzystania jedynie do realizacji niniejszej rezerwacji. 

Oczekuj potwierdzenia rezerwacji mailem lub telefonicznie w ciągu 5 dni roboczych. W razie braku potwierdzenia lub zmiany rezerwacji – zadzwoń pod numer: 012 3531203.

Bilety należy odebrać na co najmniej 30 minut przed spektaklem.

Chcesz nas zaprosić? Wymagania techniczne

Tu można nas zobaczyć

 • WARSZAWA, 26 kwiecień 2010, godz.17:30
  Tego dnia spektakl "Król Narnii" zostanie pokazany na ul. Siennej 68/70. Spektakl został zorganizowany dla wychowanków i wychowawców warszawskich domów dziecka ale zapraszamy wszystkich chętnych:)
 • BIAŁYSTOK, 17 października 2010, godz. 16:30
  W Białymstoku wystąpimy w sali Kościoła Zielonoświątkowego na ul. Kraszewskiego 37 o godzinie 16:30. Wstęp wolny. ZAPRASZAMY!!!
 • SUWAŁKI, 19 października 2010, godz: 10:00 i 17:00
  W Suwałkach wystąpimy w sali MDK, ul. Noniewicza 42 o godz. 10:00 dla szkół i 17:00 dla rodzin. Wstęp wolny. Zapraszamy!

w góręRecenzje

w dół

Opis spektaklu

 • CZY TO MOŻLIWE by stara szafa kryła niezwykłą tajemnicę?
 • CZY TO MOŻLIWE by zwierzęta mówiły ludzkim językiem?
 • CZY TO MOŻLIWE by chłopiec stanął na czele wielkiej armii?
 • CZY TO MOŻLIWE by zdrajca otrzymał drugą szansę?

Dynamiczny i pełen kolorów spektakl Teatru Lwia Paszcza pt. KRÓL NARNII odpowiada na te pytania w sposób zrozumiały i atrakcyjny zarówno dla dzieci (przedstawienie tworzono z myślą o dzieciach w wieku od 7–13 lat) jak i dla dorosłych. Powieść C.S. Lewisa Lew, Czarownica i stara szafa, na podstawie której powstało to przedstawienie, weszła już na stałe do kanonu światowej literatury. Książka ta koncentruje się na zagadnieniach przebaczenia, nowego początku i odpowiedzialności. To, co wydaje się być jedynie piękną baśnią, ma w istocie głębokie przesłanie. W związku z tym spektakl pobudza do refleksji całe rodziny, a nie tylko ich najmłodszych członków.

W spektaklu KRÓL NARNII historia czwórki dzieci, które nieoczekiwanie znalazły się w skutej lodem krainie Narnii i odegrały znaczącą rolę w wydarzeniach, dzięki którym jej mieszkańcy wyzwolili się spod panowania zła, przedstawiona jest barwnie, z użyciem świateł, ciekawych kostiumów, tańca, słowa i elementów pantomimy. W przedstawieniu bierze udział 12 aktorów, którzy sprawiają, że oglądane postaci ożywają przed naszymi oczami i zapadają w serce.